درباره ما

درباره شرکت مهندسی آمیار پولاد

پيجويي در كشف علتهاي اصلي، طراحی و بومی سازی بخش های مختلف صنعت فولاد، ضرورت پيدايي و شكلگيري شركت مهندسي را رهنمون  ساخته تا تحقق بسياري از هدفهاي والا و دراز مدت در اين مرز و بوم به امري محال بدل نشود.

ایجاد شرکتی به نام و پيشرو، ابتدا از پاییز 1386 از سوی آقای مهندس اعزازي پيشنهاد و بنیان نهاده شد و نهايتا اساسنامه این شرکت در اواخر سال 1386 به تصویب شرکا رسید و این شرکت از تاریخ 1386/12/19 به صورت قانونی کار خود را در تهران آغاز نمود. در اوايل بهار 1387، به منظور تخصصی نمودن فعالیت ها، نسبت به جذب همکاران متخصص اقدام نمود. هدف از تاسيس شرکت مهندسی آميار پولاد (APEC)، انتقال تکنولوژی روز و توسعه بومی آن در صنايع معدنی و فولاد در داخل کشور، همچنين افزايش بهره وری، مديريت بهينه انرژی و صدور خدمات فنی و مهندسي و تجهيزات در اين حوزه می­ باشد. این شرکت در ابتدا ارائه کننده خدمات فنی و مهندسی در زمینه های فعالیت های صنعت فولاد بود. ولی به تدریج با افزایش نیازهای ملی، فعالیت شرکت به تمامی زمینه های تامین کالا در حال گسترش بوده و به طور کلی اکنون در تمامی زمینه های زیربنایی و توسعه ای صنایع معدنی و فولاد ارائه خدمات می نماید.

امروز آمیار با برخورداري از نعمت وجود حدود 60 نفر پرسنل سخت كوش كه بالغ بر 95 درصد از آنان، دانش آموختهي 10 رشتهي فني – مهندسي دانشگاههاي برتر داخلي و بينالمللي، در 15 گرايش تخصصي ميباشد و با پشت سر گذاشتن هفت سال از تاسيس خود، ميتواند با افتخار و سربلندي، از نقش كارساز و حضور موفقيتآميز خود، در بيش از ده ها پروژهي مهم : احیا مستقیم، فولادسازي، تاسيسات آب و فاضلاب، سازههاي صنعتی، مطالعات فنی و اقتصادي، خدمات مهندسي و .... سخن به ميان آورد. به خود می بالیم كه با اصالت بخشيدن بر محور كيفيت گرايي، به مدد برنامهريزيهاي درست و سنجيده و انجام طرحهاي كار آمد تحقيق و توسعه شرايطي به وجود آورده كه توانسته است در انجام به موقع و درست تعهدات خود، وفاداري نشان دهد و به گونهيي عمل نمايد كه علاوه بر پرورش متخصصان فراوان، در یک دهه اخير، به عنوان مشاور امين و معتمد، مورد توجه " كارفرمايان " خود باشد .

حوزه فعاليت عمومی شرکت مهندسی آميار پولاد شامل: امکان سنجی طرح­ ها، مدیریت پروژه، طراحي و مهندسی، تامین تجهیزات و تحویل کالا، نظارت، مدیریت قراردادها، بازرسی فنی، آموزش، فن آوري اطلاعات، انتخاب تکنولوژی، اجرای پروژه ­ها، تحقیقات در خصوص کارخانجات تولیدی و بهره برداري و راه اندازی پروژه­ ها و همچنين بازسازی، بهبود، مشاوره در صنايع معدنی و فولاد کشور به ويژه در واحدهای کنسانتره، گندله­ سازی، احيا مستقيم، فولادسازی به روش قوس الکتريکی و خطوط نورد مقاطع و ورق و سيستم های جانبی آنها مانند تاسيسات الکتريکی­، تاسيسات آب، تاسيسات هوا، اکسيژن و واحدهای حمل مواد می‏ باشد.

اين شرکت بر پايه تجارب و دستاوردهای غنی حاصل از تلاش کارشناسان خود در دوره حيات مجموعه­ های بزرگي مانند فولاد خوزستان، فولاد مبارکه، گروه ملی و نورد و لوله اهواز استقرار يافته و با حضور فعال در فرآيندهای طراحی و اجرای پروژه های بزرگ صنعتی در حال رشد و توسعه است و اكنون "آمیارپولاد" وظيفهي خود دانسته و مفتخر است، تمامي اين تجاربگرانبها و ارزنده را كه در خلال سال ها تجربه اندوزي به دست آمده در اختيار متقاضيان ارجمند قرار دهد.

در حال حاضر نام شرکت مهندسي آميار پولاد (APEC) برندی ارزشمند در حوزه فعالیت خود بوده و مترادف با کیفیت، سرعت و تنوع در ارائه خدمات می باشد.

اطلاعات تماس

آدرس دفتر مركزي: تهران، سعادت آباد، علامه شمالی، نبش خیابان بیست و دوم غربی، پلاک 2، ساختمان فرحان، طبقه پنجم

تلفن و فکس: 22366027-22366028-22366047

ایمیل: info@apec-co.com